Tu jesteś:

Regulamin

Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną przez Property Media Group s.c.

Definicje

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania przez Użytkowników z usług świadczonych drogą elektroniczną przez Usługodawcę dalej poprzez sieć internetową za pośrednictwem stron internetowych rozpowszechnionych pod adresem internetowym http://thecity.com.pl zwanym dalej „Serwisem”.

2. Usługodawcą wrozumieniu niniejszego regulaminu jest Property Media Group s.c., z siedzibą wWarszawie przy ul. Artura Grottgera 12 A/60, 00-785 Warszawa, REGON 142022595,  
NIP 521-35-43-170.

3. Użyte w niniejszymregulaminie definicje oznaczają odpowiednio:

a) Konto – dostępna dlaUżytkownika po prawidłowym zalogowaniu się część serwisu pozwalająca na

b) Użytkownik – osobafizyczna krajowa lub zagraniczna, która dokonała prawidłowej rejestracji wserwisie, bądź która korzysta z Usług osobom nie będącym Użytkownikami,

c) Usługi – świadczone narzecz Użytkownika przez Usługodawcę lub osoby trzecie, odpłatnie lub

nieodpłatnie, usługizwiązane z funkcjonowaniem serwisu.

Warunki ogólne korzystania z usług

4. Korzystanie z Usługświadczonych przez Usługodawcę jest dobrowolne i bezpłatne dla wszystkich Użytkowników po dokonaniuprawidłowej rejestracji w serwisie.

5. Korzystanie zniektórych Usług nie wymaga rejestracji w serwisie. Zasady korzystania z takichUsług określają odrębne postanowienia.

6. Usługodawca możewprowadzić odpłatność za niektóre usługi. O konieczności poniesienia opłaty Użytkownik zostanie zakażdym razem poinformowany przed jej pobraniem.

Odpowiedzialność stron

7. Usługodawca nieponosi odpowiedzialności za treści oraz dane rozpowszechnione przez Użytkownika, a także za treści oraz dane rozpowszechnione w komentarzach dowpisów.

8. Usługodawca możezablokować dostęp bądź trwale usunąć dane rozpowszechnione przez Użytkownika, w tym każdywpis, utwór bądź komentarz, jeśli poweźmie urzędową lub wiarygodną informację obezprawnym charakterze tych danych. W takim przypadku Usługodawca zwolniony jest z odpowiedzialności zaskutki zablokowania dostępu bądź usunięcia danych.

Warunki świadczenia Usług

9. Zawarcie umowy oświadczenie Usług nie wiąże się z koniecznością korzystania przez Użytkownika zwszystkich Usług. Użytkownik może dowolnie rozpoczynać i zaprzestać korzystaniaz poszczególnych Usług, według własnego uznania.

10. Usługodawca możerozszerzać lub ograniczać zakres świadczonych Usług, a także zakończyć

świadczenie Usługi. W tymcelu Usługodawca zmienia treść Regulaminu i informuje o tym Użytkowników w sposóbwskazany w ust. 21. W takim przypadku Użytkownik może wypowiedzieć umowęzawartą z Usługodawcą z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

11. Usługodawca możewypowiedzieć umowę Użytkownikowi w zakresie świadczenia poszczególnych Usług wprzypadkach wskazanych w Regulaminie, z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia.

12. Użytkownik możewypowiedzieć umowę w zakresie świadczenia poszczególnych Usług w każdym czasie,chyba że odrębne postanowienia zakreślają szczególny okres wypowiedzenia.

13. Szczegółowe zasadykorzystania z poszczególnych Usług mogą określać odrębne regulaminy i opisy świadczenia tych Usług.

Przepisy końcowe

14. Usługodawcazastrzega prawo do zmiany niniejszego Regulaminu z dwutygodniowymwyprzedzeniem.

15. Powiadomienie ozmianie treści Regulaminu może nastąpić w szczególności poprzez zamieszczenie stosownejinformacji w na stronie serwisu, bądź przy logowaniu Użytkownika na jegoKoncie, a także poprzez przesłanie informacji na wskazany adres pocztyelektronicznej.

16. Jeśli Użytkownik niewyraża zgody na korzystanie z Usług w sposób określony zmienionym Regulaminem, może wypowiedziećumowę i usunąć Konto z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia.

17. Przez rejestrację wserwisie Użytkownik wyraża zgodę na postanowienia regulaminu.

18. Niniejszy regulamin wchodzi w życie zdniem 1 września 2011 r.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×