Tu jesteś:

Akcja PIT w Galerii Handlowej Solvay Park

W weekend 21 i 22 kwietnia, w godzinach od 12:00 do 18:00 w Galerii Solvay Park w Krakowie będzie można skorzystać z darmowych porad doradców podatkowych, którzy pomogą w prawidłowym wypełnieniu deklaracji PIT. 

Na miejscu będzie można wypełnić deklarację PIT. Przewidziane jest również stanowisko e-PIT, skąd będzie można drogą elektroniczną wysłać deklarację PIT-37 do swojego Urzędu Skarbowego. Każdy zainteresowany będzie mógł zasięgnąć pomocy u doradcy podatkowego, dowiedzieć się wszystkiego na temat: sposobu rozliczenia podatku
z małżonkiem, samodzielnie lub wspólnie z dzieckiem, rodzajów i wysokości przysługujących mu ulg, odliczenia kosztów leczenia i rehabilitacji oraz możliwości rozliczenia zarobków zagranicznych, jak też w jaki sposób przekazać 1 proc.

W Galerii Solvay Park zainteresowani będą mogli porozmawiać z przedstawicielami kilkunastu organizacji z Krakowa i województwa małopolskiego oraz zdecydować, którą z nich chcą wesprzeć. Obowiązek złożenia PIT-a ubiega 30 kwietnia br., można go wysłać listem poleconym, złożyć osobiście w Urzędzie Skarbowym lub wysłać drogą elektroniczną.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×