Tu jesteś:

Artyści performerzy w piotrkowskim Focus Mall

W czwartek 9 maja, od godziny 12 do 16, galeria Focus Mall stanie się sceną dla artystów-performerów. Awangardowe występy twórców będą częścią XV Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Interakcje w Piotrkowie Trybunalskim. Spektakle i prezentacje będą odbywały się w całym mieście.

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Interakcje to najważniejsze wydarzenie organizowane w Polsce z dziedziny określanej jako live art - sztuka żywa. Jest jednym z najstarszych, cyklicznie odbywających się tego typu festiwali w Europie. Artyści prezentują na nim swoją sztukę widzom, którzy często stają się uczestnikami występu. 
W dniach Interakcji odbywają się także warsztaty dla twórców, prelekcje i spotkania z publicznością. W tym roku XV, a zatem jubileuszowy Festiwal odbywa się w dniach od 4 do 26 maja. Weźmie w nim udział 80 artystów, animatorów kultury i teoretyków sztuki. Organizatorem Interakcji jest Stowarzyszenie Działań Artystycznych Galeria Off w Piotrkowie Trybunalskim.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×