Tu jesteś:

Artystyczny weekend w Blue City

CH Blue City, Warszawa

W dniach 13-15 kwietnia centralne lobby pod fontanną w Blue City zamieni się w interaktywną przestrzeń artystyczną, na której będzie można spotkać artystów tworzących na żywo. 

Kto kiedykolwiek zastanawiał się, jak powstają obrazy wystawiane w galeriach, będzie mógł zaspokoić swoją ciekawość podczas imprezy Art City. Na przestrzeni wokół fontanny będą zaaranżowane „pracownie artystów”, w których będzie można podglądać ich pracę. Pracy artystów na żywo towarzyszyć będzie wystawa obrazów, które będzie można kupić na wieczornych aukcjach. Atrakcją aukcji będzie możliwość wylicytowania portretów osobistości sportu i teatru, opatrzonych ich autografami. Dochody z aukcji przeznaczone będą dla artystów oraz na cele charytatywne.

Ideą imprezy jest umożliwienie interaktywnego kontaktu ze sztuką oraz poszukiwanie artystycznego piękna w rywalizacji sportowej, dlatego artyści będą czerpać inspiracje z różnych dyscyplin. W planach także wywiady z niebanalnymi gośćmi na żywo, podczas których każdy będzie miał okazję do zadawania pytań.

Art City to jednak nie tylko okazja do obcowania ze sztuką. To także miejsce, w którym będzie można odkryć lub rozwinąć własny talent, biorąc udział w warsztatach malarstwa i rysunku. Jeżeli ktoś czuje się na tyle pewny swoich umiejętności, by włączyć się do rywalizacji artystycznej, będzie mógł stanąć przy sztalugach i namalować obraz na konkurs, którego pięciu laureatów wyjedzie na weekendowe warsztaty sztuki, ufundowane przez dyrekcję Centrum Blue City.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×