Tu jesteś:

Bądź eko i trendy w Piasecznie!

Stos przeczytanych gazet i starych dokumentów zajmuje Ci miejsce? Przyjdź 28 kwietnia do Centrum Handlowego Auchan w Piasecznie przy ul. Puławskiej 46. Weź udział w zbiórce makulatury pod hasłem „Eko i trendy” i odbierz sadzonkę kwiatu lub krzewu.

Statystyczny Polak zużywa rocznie 63 kg papieru. I tylko 36 proc. przekazuje do recyclingu. Z makulatury powstaje m.in. tektura i papier do wydruku gazet. Warto zrobić porządek w domu i jednocześnie zadbać o naturalne środowisko. Im więcej będziemy wykorzystywać makulatury, tym więcej drzew uda się ochronić przed wycinką. Dzięki 1 tonie makulatury oszczędza się 17 drzew.

Organizatorem akcji jest Centrum Handlowe Auchan w Piasecznie. Patronat Honorowy nad akcją objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. „Liczę, że mieszkańcy z chęcią włączą się w akcję, tym samym popularyzując proekologiczne zachowania wśród swoich znajomych i rodziny” – powiedział Zdzisław Lis, burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, który zapowiedział swoją obecność podczas zbiórki.

Zbiórka makulatury odbędzie się w godzinach 10.00-18.00 przed wejściem do centrum handlowego od strony północnej. Akcji towarzyszy specjalnie przygotowany konkurs dla szkół. Klasa, która przyniesie największą ilość makulatury (w kilogramach), zdobędzie sprzęt MP3 dla każdego z uczniów.

"To już druga zbiórka makulatury na terenie naszego centrum handlowego. Zapraszamy wszystkich Państwa do świadomego gospodarowania domowymi odpadami" – powiedziała Kamila Kiersikowska, menedżer Centrum Handlowego Auchan w Piasecznie.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×