Tu jesteś:

Bezpłatne porady prawne w Galerii Łódzkiej

Galeria Łódzka przygotowała specjalny dzień spotkań z prawnikami, którzy udzielać będą bezpłatnych porad z różnych dziedzin prawnych.

W końcu zawsze możemy znaleźć się w sytuacji, gdy zdrowy rozsądek wymaga wsparcia. Szczególnie, jeśli w grę wchodzi skomplikowana materia prawna. Niejednokrotnie tak proste zdawałoby się sprawy jak reklamacja towaru czy stłuczka drogowa zmienić się mogą w niekończący się koszmar. W takich sytuacjach porady prawnika mogą okazać się zbawienne. A przecież na co dzień spotkać możemy problemy znacznie poważniejsze: co reguluje prawo pracy? jak założyć spółkę? Jak przeprowadzić sprawę rozwodową? Jak egzekwować obowiązek alimentacyjny? co kryje się za złowieszczym słowem „windykacja”? W tych i innych sprawach konsultacji udzielą w Galerii Łódzkiej wyspecjalizowani prawnicy.

Wśród zaproszonych gości znajdą się prawnicy na co dzień zajmujący się między innymi prawem cywilnym, prawem rodzinnym, prawem pracy, prawem rzeczowym, czy prawem własności. Porady udzielane będą 22 kwietnia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×