Tu jesteś:

Dotknij piersi w CH Madison

Dotknij piersi w CH Madison

Dotknij piersi w CH Madison

Studenckie Koło Naukowe Chirurgii Onkologicznej oraz Akademickie Stowarzyszenie Onkologiczne zapraszają na stoisko organizowane 16 marca w galerii handlowej Madison w ramach projektu Dotknij Piersi.

Celem akcji jest zwiększenie świadomości mieszkanek miasta Gdańsk na temat raka piersi. W ramach „Dotknij Piersi” organizowane są liczne wydarzenia mające na celu uświadamianie i szkolenie kobiet w związku z samobadaniem i samokontrolą nowotworową. 
16 marca, na parterze - na wprost od wejścia głównego do galerii - w godzinach od 11:00 do 19:00 można będzie uzyskać porady oraz rzeczowe informacje odnośnie poruszanego problemu. Wolontariusze będą uczyć jak poprawnie przeprowadzać samobadanie piersi na specjalistycznych fantomach, a na przygotowanych implantach będzie można sprawdzić umiejętność wykrywania guzków piersi. 
Rak piersi jest jednym z najważniejszych problemów zdrowotnych u kobiet w Polsce. Według danych prognostycznych co 14 Polka zachoruje na raka piersi w ciągu swojego życia. Nowotwory złośliwe są pierwszą przyczyną zgonów u kobiet do 65 roku życia w Polsce, a rak piersi jest pierwszą przyczyną zgonów u kobiet w wieku 40-55 lat.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×