Tu jesteś:

Ferie zimowe w Blue City

Na ferie w warszawskim CH Blue City zapraszają Inca Play, Squash City, Grand Prix i Egurrola Dance Studio.

Ferie w Inca Play zostaną zorganizowane w dwóch turnusach: od 28 stycznia do 1 lutego oraz od 4 do 8 lutego. Uczestnicy turnusów zostaną podzieleni na 10-osobowe grupy, z których każda otrzyma własnego opiekuna – animatora. Oferta jest skierowana do dzieci powyżej 4 lat. Koszt całodziennej opieki (od 8.30 do 18.00) wynosi 59 zł od dziecka, cena za połowę dnia to 39 zł od dziecka. Kwota obejmuje także dwudaniowy obiad i podwieczorek.

W ofercie Egurrola Dance Studio znalazły się intensywne tygodniowe kursy tańca dla dzieci, młodzieży i kobiet – oferta obejmuje zajęcia na kilku poziomach zaawansowania oraz różne wybór stylów tanecznych. Lekcje będą odbywały się od poniedziałku do piątku. Koszt zajęć wynosi od 30 zł za godzinę. Dla dzieci w wieku 5-13 lat szkoła tańca przygotowała półkolonie – każdy dzień to dwie godziny tańca oraz inne atrakcje: kino, zabawy, wycieczki i zajęcia plastyczne.

Przez cały okres ferii dzieci powyżej 4 roku życia w co najmniej sześcioosobowych grupach mogą korzystać z ferii na ogrzewanym torze Grand Prix. Istnieje również możliwość zorganizowania ferii zimowych dla większych grup szkolnych. Z toru można korzystać od 28 stycznia do 10 lutego od poniedziałku do soboty w godzinach od 12.00 do 22.00 i w niedzielę od 11.00 do 20.00. 8-minutowe przejazdy dla dzieci powyżej 130 cm wzrostu przez ten okres kosztują jedynie 25 zł, a pięciominutowy przejazd dla dzieci pomiędzy 110–130 cm wzrostu – 35 zł.

W czasie ferii Squash City udostępnia wszystkim dzieciom i młodzieży do lat 19 korty w cenie 15 zł za godzinę. W cenę wliczone jest wypożyczenie dwóch rakietek i piłeczki do gry. Z kortów można korzystać przez cały okres ferii od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–15.00.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×