Tu jesteś:

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

57 000 kuponów w urnie o wartości 5 7000 000 zł, 35 000 odwiedzin w dzień finału oraz 8000 osób uczestniczących w samym losowaniu – te liczby najlepiej obrazują przebieg i zakończenie loterii, która przez 10 tygodni trwała w centrum handlowym Aura Centrum Olsztyna. Apartament o wartości 350 000 zł przypadł w jawnym losowaniu szczęśliwej finalistce, która wrzuciła do urny tylko jeden kupon. Finał loterii Aury zdominował w grudniu wszystkie olsztyńskie wydarzenia i był wiodącym tematem rozmów mieszkańców Olsztyna zarówno przed, jak i po jej rozstrzygnięciu.

„Podając wyniki loterii i jej finału warto dać punkt odniesienia - największy event tego lata, który odbył się na olsztyńskiej plaży miejskiej, wypełniony koncertami i atrakcjami, zgromadził w sumie, przez 3 dni trwania, około 10 000 osób, a koszt jego zorganizowania był dwa razy większy niż budżet naszej loterii. Myślę, że tak wielki sukces wynika z właściwego doboru nagrody – znaczna część klientów Aury Centrum Olsztyna, to osoby między 25. a 40. rokiem życia, a dla nich wizja własnego, eleganckiego lokum jest szczególnie atrakcyjna. Nie bez znaczenia był też moment zorganizowania loterii – w Olsztynie zmieniała się sytuacja rynkowa i nasi klienci oczekiwali od odważnych i nowatorskich posunięć” – mówi Dominik Piwek, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Balmain Property Management, firmie zarządzającej Aura Centrum Olsztyna.

Loteria wpłynęła także na obroty w centrum i wyniki finansowe osiągane przez najemców. Jej przeprowadzenie zbiegło się z niezależnymi zrealizowanymi przez  międzynarodową agencję badania rynku Millward and Brown, z których wynika, że wszyscy najemcy Aura Centrum badani przez tę agencję chcieliby kontynuować współpracę z tym centrum handlowym w przyszłym roku.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×