Tu jesteś:

Focus Mall Zielona Góra: wiosenny pokaz mody

Wiosna na wybiegu w FM Zielona Góra

Wiosna na wybiegu w FM Zielona Góra

Trendy na nadchodzący sezon zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia Wiosna na wybiegu, które odbędzie się 9 marca, w godzinach 14-19 w zielonogórskim CH Focus Mall.

W czasie wydarzenia będzie można skorzystać z porad ekspertów (makijażystów, fryzjerów, dietetyka) oraz przejść stylową metamorfozę. Jej efekty zostaną utrwalone na pamiątkowych fotografiach. Pokaz mody poprowadzą Katarzyna Zielińska oraz Piotr Kędzierski.

Ponadto w dniach od 4 do 8 marca przeprowadzony zostanie konkurs, w którym będzie można wygrać pięć bonów o wartości 500 zł na zakupy w galerii. Aby zdobyć nagrodę należy wydać co najmniej 50 zł, w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w galerii Focus Mall Zielona Góra. Następnie trzeba zgłosić się w godzinach 15.00-20.00 do Punktu Obsługi Konkursu. Po okazaniu paragonu należy oszacować łączną wartość ubrań i dodatków, w jakie zostały ubrane trzy manekiny znajdujące się w punkcie. Codziennie wygra jedna osoba, która poda kwotę najbliższą rzeczywistej wartości prezentowanych rzeczy. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wydarzenia Wiosna na wybiegu, 9 marca o godzinie 16.00. Warunkiem odebrania bonu jest obecność w czasie ogłaszania wyników oraz okazanie dowodu tożsamości. Regulamin konkursu dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu.

Wiosna na wybiegu w FM Zielona Góra

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×