Tu jesteś:

Galeria Focus Mall Bydgoszcz zaprasza na Loterię Urodzinową

Galeria Focus Mall Bydgoszcz zaprasza na Loterię Urodzinową

Galeria Focus Mall Bydgoszcz zaprasza na Loterię Urodzinową

W kwietniu minie 5 lat funkcjonowania galerii Focus Mall Bydgoszcz. Z tej okazji zorganizowana została Loteria Urodzinowa, która rozpocznie się 16 marca.

W zabawie będzie można wygrać 5 nagród głównych po 10 000 zł oraz 500 porcelanowych filiżanek. Finał, podczas którego wylosowani zostaną zwycięzcy, odbędzie się w sobotę 20 kwietnia o godzinie 17.00.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy w dniach od 16 marca do 20 kwietnia 2013 r. wydać w galerii Focus Mall Bydgoszcz co najmniej 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym. Z paragonem fiskalnym należy udać się do Punku Obsługi Loterii. Zostanie on zorganizowany na parterze w pobliżu sklepów: H&M, Zara, Puma i Aldo. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon - zdrapkę z trzema srebrnymi polami. Jeśli po usunięciu z nich farby pojawi się symbol filiżanki, będzie ją można odebrać od razu. Na kuponie należy wpisać swoje dane i wrzucić go do urny. Każdy paragon, warty co najmniej 50 zł, to 1 kupon na loterię. Warunkiem otrzymania nagrody głównej jest obecność w czasie losowania i okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Szczegółowy regulamin będzie znajdował się w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze Administracji galerii.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×