Tu jesteś:

IV Ogólnopolski Dzień Marzeń – już 19 maja w Galerii Askana

Pod hasłem „Zdrowie – nasze największe marzenie” będzie przebiegał IV Ogólnopolski Dzień Marzeń, którego organizatorem jest Fundacja Mam Marzenie.

Ogólnopolski Dzień Marzeń jest cykliczną akcją Fundacji Mam Marzenie, a jego pomysłodawcą był jeden z podopiecznych fundacji, Krystian z Krakowa. Chłopiec mogąc spełnić swoje jedno marzenie zapragnął organizacji badań profilaktycznych, które mogłyby pomóc we wczesnej wykrywalności chorób nowotworowych u jego rówieśników. Chciał w ten sposób podkreślić znaczenie wczesnego rozpoznania choroby i zwiększyć szansę kolegów na wyleczenie.

Tym samym, już po raz czwarty w Galeria Askana, 19 maja od 10.00 do 20.00 odbędą się lubuskie obchody tego wyjątkowego Dnia gdzie prowadzone będą bezpłatne badania profilaktyczne dzieci (od 1 do 18 roku życia) związane z zapobieganiem chorobom nowotworowym, wśród których znajdą się m.in.: pomiar ciśnienia, wagi, wzrostu, badanie USG jamy brzusznej. Na dzieci czekają konsultacje onkologiczne prowadzone przez specjalistów onkologów.

Ponadto od 12.00 do 18.00 na Uczestników Dnia Marzeń czeka wiele atrakcji: malowanie buziek, zabawy interaktywne, występy artystyczne oraz mnóstwo upominków. Dodatkowo, będzie można również oglądać pokazy Ratownictwa Medycznego oraz Policji.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×