Tu jesteś:

Jarmark Sztuki i Rękodzieła w płockiej Galerii Wisła

W płockiej Galerii Wisła po raz kolejny odbędzie się Jarmark Sztuki i Rękodzieła. 4, 5 i 6 października artyści z całej Polski zaprezentują swoje wyroby i prace.

Na targach będzie można nabyć m.in.: biżuterię artystyczną, witraże, torebki, wyroby z lnu, ceramikę, czy rzeźby z gipsu. Będzie okazja zobaczyć jak powstają szklane figurki i podziwiać sztukę nieobecną w sklepach. Jarmark Sztuki i Rękodzieła po raz pierwszy odbył się w zeszłym roku i dzięki dużej popularności stał się imprezą cykliczną.
Dzięki nawiązaniu współpracy z lokalnymi przedstawicielami kultury i oświaty Galeria Wisła jest miejscem częstych wystaw organizowanych przez Płocką Galerię Sztuki, Towarzystwo Naukowe Płockie, Urząd Miasta Płocka, czy członków Płockiego Towarzystwa Fotograficznego.

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×