Tu jesteś:
  • W centrum
  •  Wydarzenia
  •  Konkurs i warsztaty pierwszej pomocy w bydgoskiej galerii Focus Mall

Konkurs i warsztaty pierwszej pomocy w bydgoskiej galerii Focus Mall

Najważniejsze są pierwsze 3 minuty - decydują o życiu ofiary wypadku. Galeria Focus Mall Bydgoszcz zaprasza w sobotę 11 maja, od godziny 11 do 15 na XXI Ogólnopolskie Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. W planach są również pokazy i warsztaty.

W wojewódzkim etapie XXI Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK wezmą udział czteroosobowe drużyny, reprezentujące  szkoły ponadgimnazjalne. Zawodnicy będą udzielali pomocy na 5 stacjach utworzonych na terenie galerii, na których zostaną upozorowane różne wypadki. Na zakończenie wykażą się wiedzą teoretyczną podczas testu. Organizatorem mistrzostw jest Polski Czerwony Krzyż.

W sobotę w galerii Focus Mall będą odbywały się również szkolenia dla ochotników, pokaz ratownictwa w wykonaniu wolontariuszy z Grupy Ratownictwa PCK w Bydgoszczy, nauka podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy na fantomach oraz prezentacja defibrylatorów i omówienie sposobu ich wykorzystania. Dodatkowo na specjalnie zorganizowanym stanowisku odbędą się pomiary ciśnienia dla wszystkich chętnych, a na placu przed galerią znajdować się będzie punkt honorowego krwiodawstwa.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×