Tu jesteś:

Muzyczny Dzień Dziecka w Centrum Janki

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, w piątek 1 czerwca, Centrum Janki przygotowało dla najmłodszych zajęcia w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju”.

W Dzień Dziecka, na terenie pasażu handlowego Centrum Janki, po prawej stronie od wejścia głównego odbędzie się muzyczne spotkanie dla najmłodszych. Zajęcia zorganizowane będą w ramach „Warsztatów twórczego rozwoju”. Podczas spotkania dzieci nauczą się podstawowych technik gry na bębnach afrykańskich oraz poznają ciekawostki dotyczące ich budowy i historii. Warsztaty poprowadzą instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem muzyków - Szymona Wróblewskiego oraz Piotra Iwickiego. Na koniec zajęć nastąpi najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment, czyli bębniarskie „jam session” dla maluchów. Z okazji Dnia Dziecka na uczestników czekają drobne upominki.

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 lat potrwają około 30 – 40 minut. Będą rozpoczynały się o pełnych godzinach zegarowych, rozpoczynając od godz. 14.00. Spotkania zakończą się o godz. 19.00. Akcja odbędzie się na terenie pasażu handlowego, po prawej stronie od wejścia głównego do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają instrumenty do nauki.

Dzień Dziecka w Centrum Janki będzie organizowany w ramach projektu „Warsztaty twórczego rozwoju”. Są to zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem warsztatów jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwości drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3-go roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Zajęcia są bezpłatne i będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl. Terminy kolejnych zajęć dostępne są na stronie www.chjanki.pl oraz na profilu „Warsztatów twórczego rozwoju”na Facebooku: http://www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.

Muzyczny Dzień Dziecka

Centrum Janki, pasaż handlowy, na prawo od wejścia głównego

ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy

Piątek 1 czerwca 2012 r., od godz. 14.00 do 19.00

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×