Tu jesteś:

Narysuj Dorę: konkurs rysunkowy dla dzieci w rybnickim Focus Mall

Dora, mała podróżniczka samodzielnie poznająca świat jest bohaterką jednej z najpopularniejszych kreskówek dla najmłodszych. Galeria Focus Mall w Rybniku zaprasza wszystkie dzieci w wieku 5-10 lat do udziału w konkursie, którego tematem przewodnim są przygody Dory.

Prace mogą być wykonane w dowolnej technice, mieć jednego twórcę lub być dziełem kilkorga dzieci. Zgłoszenia do konkursu, przyjmowane będą w biurze administracji galerii do 27 maja. Finał odbędzie się 1 czerwca o godzinie 14, w czasie imprezy z okazji Dnia Dziecka. Dla zwycięzców przewidziane są: zaproszenia do Miasteczka Twinpigs – Westernowego Parku Rozrywki w Żorach, bilety do kina Multikino oraz upominki.
W konkursie oceniane będą: technika plastyczna, oryginalność ujęcia tematu, pomysłowość oraz staranność wykonania prac w stosunku do wieku autorów. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie www.focusmall-rybnik.pl oraz w biurze administracji.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×