Tu jesteś:

Początek szkoły z Maciejem Musiałem w Turawa Park

Już w najbliższą niedzielę, 1 września, z okazji powrotu do szkoły w centrum Turawa Park odbędzie się “Turniej ćwiczeń z myślenia” dla całej Rodziny. Gry, konkursy i mnóstwo nagród czekają na wszystkich, którzy pojawią się w opolskiej galerii. Imprezę poprowadzi Maciej Musiał, popularny aktor znany między innymi z serialu ‘Rodzinka.pl’.

W pierwszą niedzielę września Rodzinne Centrum Handlowe Turawa Park zmieni się w wielki plac różnych gier - od tych bardzo popularnych po niemal zupełnie nieznane, takie jak abalone czy jenga. Wszyscy, którzy lubią rywalizację, będą mogli spróbować swoich sił w turnieju zagadek i rebusów na wesoło na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Poziom trudności będzie bardzo urozmaicony i przystosowany dla różnych grup wiekowych.

Wśród przygotowanych stanowisk są:

  • GRY DLA NAJMŁODSZYCH - stanowisko z grami zręcznościowymi i sprawnościowym na specjalnych instalacjach w dużym formacie - m.in. na drewnianym cymbergaju
  • GRY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (8-16 lat) - stanowisko z drużynowymi grami strategicznymi i skojarzeniowymi typu m.in. „Palce w pralce", „Uga Buga", „Dobble" oraz łamigłówkami dla „samotników"
  • ROZGRYWKI RODZINNE - stanowisko z kolorowymi, przylepianymi do podłogi polami do gry stanięcie na tych polach będzie oznaczało losowanie zadania ze skrzynki w danym kolorze i konieczność wykonania konkretnego zadania przez wyznaczonego członka rodziny albo całą rodzinę
  • REBUSY I ŁAMIGŁÓWKI - stanowisko z zestawami rebusów dla dzieci młodszych (6-9 lat) i starszych (10-16), gdzie każdy uczestnik otrzyma zestaw 5 rebusów odpowiednich do swojego wieku. Z rozwiązań rebusów będzie można odgadnąć hasło. Komu pierwszemu uda się je odgadnąć otrzyma nagrodę danej tury.

Dla zwycięzców poszczególnych konkursów organizatorzy przygotowali liczne i atrakcyjne nagrody. Impreza rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do godziny 18. Poprowadzi ją popularny aktor Maciej Musiał. Wszystkich fanów aktora organizatorzy zapraszają po autograf i na pamiątkowe zdjęcie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×