Tu jesteś:

Pomysł na Walentynki w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów po raz kolejny przygotowało dla swoich klientów nie lada atrakcję. Z okazji walentynek pod centrum handlowym stanie Kino 5D, w którym widzowie będą mogli oglądać projekcje filmowe w pięciu wymiarach.

Od 14 lutego Gemini Park Tarnów zaprasza wszystkich na niesamowite seanse kinowe. Trójwymiarowy obraz, przestrzenna muzyka, wibrujące fotele poruszające się w rytm scenariusza filmu, powiewy wiatru, czy  nawet kropel deszczu – tak w skrócie wygląda seans 5D!

Aby otrzymać bilet na projekcję jednego z filmów wystarczy w dniach od 10 do 20 lutego zrobić zakupy na terenie Centrum za minimum 50 zł. Ważną informacją dla klientów jest możliwość łączenia paragonów. Oznacza to, że np. za dwa paragony zrealizowane w tym samym dniu na kwotę 25 zł, klient otrzyma jeden bilet do kina 5D. Ponadto, za jeden paragon powyżej 150 zł klient będzie mógł pobrać 3 bilety. Tym razem wyświetlane będą naprzemiennie dwa filmy: o równych godzinach oraz 20 minut po pełnej „Asylum” i 40 minut po pełnej godzinie „Big buck bunny – zemsta królika”.

Dodatkowym bonusem dla klientów Centrum Handlowego będzie to, że oprócz wstępu na seans filmowy, otrzymany bilet uprawnia do wejścia na zajęcia fitness lub do siłowni w Centrum Rozwoju ComCom Zone znajdującym się w budynku Stowarzyszenia SIEMACHA. To jednak nie wszystko. Gemini Park Tarnów będzie kolportować specjalne ulotki z ofertami zakupowymi, przygotowanymi specjalnie na ten walentynkowy okres, które obowiązywać będą od 10 do 20 lutego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×