Tu jesteś:

Praska Noc Zakupów w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska

W piątek 15 czerwca w godzinach 21.00 – 1.00 Centrum Handlowe Warszawa Wileńska zaprasza na Noc Zakupów. Z tej okazji w kilkudziesięciu sklepach przygotowane zostaną specjalne rabaty, nawet do 80 procent.

Noc zakupów, która obejmie większość sklepów na terenie CH Warszawa Wileńska, zostanie wzbogacona oprawą artystyczną w wykonaniu mistrzów. Odbędą się pokazy akrobatyki sportowej w wykonaniu Sandry Pyplacz (3 miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów) i Karoliny Zasady (reprezentantki Polski na Mistrzostwach Europy w Portugalii i Mistrzostwach Świata we Wrocławiu). Klienci będą mieli okazję podziwiać pokazy tańców latynoamerykańskich, które zaprezentują Justyna Łuczak i Robert Muller - finaliści Mistrzostw Polski, tańczący w programie Jaka to melodia, a także pokazy Kung fu Wushu  zaprezentowane przez Michała Derlickiego (wielokrotnego złotego medalistę Mistrzostw Polski, który ma na swoim koncie m.in.: złoty medal prowincji Shanxi w Chinach w stylach południowych, 5. miejsce na Mistrzostwach Europy w Estonii).

W ramach praskiej imprezy, organizowanej przez Urząd Dzielnicy Praga Północ, odbędą się m.in. koncerty „Muzyki od metra” w Koneserze, występy gwiazdy polskiej muzyki niezależnej (zespół Mitch & Mitch, duet Paula i Karol, Kim Novak, grupa 3D) na scenie Teatru Konsekwentnego, pokaz baletu powietrznego w wykonaniu grupy akrobatycznej Flycube, nocny turniej piłki nożnej, występy teatrów ulicznych oraz wystawa „Jestem z Pragi”. Uczestników Nocy Pragi nie zawiodą również kluby, które zaplanowały na ten czas tematyczne wydarzenia. Tej nocy będzie można wybierać z ponad 50 imprez.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×