Tu jesteś:

Rekrutacja zdolnych dzieci w warszawskiej Arkadii

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez Barier” i Międzynarodowe Gimnazjum ARGONAUT w sobotę i niedzielę 23-24 czerwca zapraszają do warszawskiej Arkadii. Tu przyjmowane będą zgłoszenia uczniów, którzy chcą nieodpłatnie uczyć się w prywatnym prestiżowym gimnazjum ARGONAUT w ramach grantu edukacyjnego.

W arkadyjskim holu głównym przez najbliższy weekend nauczyciele z prywatnego gimnazjum Argonaut będą przyjmować zgłoszenia szóstoklasistów, którzy osiągają wysokie wyniki w nauce. Nauka w nowo powstającej „Butterfly class” będzie bezpłatna. Pierwszy tego typu projekt w Polsce, startujący od 1 września br., objęty jest patronatem Fundacji. O grant mogą ubiegać się rodzice i opiekunowie dzieci, które kończą szkołę podstawową i aplikują do gimnazjum. Głównymi kryteriami w ocenie zgłoszeń są: średnia ocen z pierwszego semestru powyżej 4,5 oraz gotowość do aktywności prospołecznej.

Międzynarodowe Szkoły ARGONAUT zapewniają każdemu uczniowi edukację na najwyższym poziomie. Szkoła Podstawowa ARGONAUT osiągnęła w tegorocznym sprawdzianie szóstoklasisty najwyższy wynik w Warszawie: 35,8 pkt na 40 możliwych do zdobycia.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×