Tu jesteś:

Rodzinne projektowanie ozdób świątecznych w Centrum Janki

Okazją do zrobienia unikalnych świątecznych ozdób - własnoręcznie wykonanych bombek i łańcuchów choinkowych będą najbliższe Warsztaty twórczego rozwoju, które odbędą się już 10 grudnia w Centrum Janki. 

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia a z nimi czas ozdabiania domów oraz choinek. Z tej okazji Centrum Janki zaprasza całe rodziny na Warsztaty twórczego rozwoju i wspólne wykonywanie świątecznych dekoracji oraz kartek z życzeniami. Przy zastosowaniu styropianowych kul, kolorowego papieru, piórek, brokatu i różnych świecących dodatków, każdy uczestnik spotkania stworzy własne, niepowtarzalne bombki, gwiazdki, Mikołaje a także łańcuchy choinkowe. Prowadzący Warsztaty artyści z Fundacji Atelier pomogą również zaprojektować unikalne kartki świąteczne, które po zeskanowaniu lub sfotografowaniu mogą zostać wysłane do najbliższych osób pocztą elektroniczną.

Rodzinne projektowanie ozdób świątecznych w ramach Warsztatów twórczego rozwoju odbędzie się w sobotę, 10 grudnia od godz. 10.00 do 15.00. Do zajęć można dołączyć o każdej porze. Na zakończenie każde dziecko otrzyma imienny dyplom. Wstęp jest bezpłatny.Dodatkowo, we wtorek 13 grudnia, organizowane są analogiczne Warsztaty z projektowania świątecznych dekoracji dla grup przedszkolnych. Zajęcia również są bezpłatne.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju” to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poznają wszystkie środki plastycznego wyrazu – od szkicowania, przez techniki tradycyjne i mieszane, aż do tworzenia kolaży i kompozycji z elementami grafiki. Każdorazowo, artyści przybliżają uczestnikom specyfikę przyborów malarskich i pokazują, jak ich używać w ramach technik przewidzianych na dany dzień. Ideą warsztatów jest nauka poprzez zabawę, która jednocześnie kształtuje rozwój artystyczny najmłodszych oraz ich wrażliwość na kolor, formę i światło. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3 roku życia. Na zajęcia można się zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl.

„Warsztaty twórczego rozwoju”

Centrum Janki, foyer kina Cinema City

ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy

Sobota, 10 grudnia 2011 r. od g. 10.00 do 15.00 – zajęcia dla dzieci i rodziców

Wtorek, 13 grudnia 2011 r. od g. 10.00 do 11.30 – zajęcia dla zorganizowanych grup przedszkolnych

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×