Tu jesteś:

Rusza III edycja konkursu EDUeko dla krakowskich przedszkoli

III edycja konkursu EDUeko dla krakowskich przedszkoli

III edycja konkursu EDUeko dla krakowskich przedszkoli

Rozpoczyna się kolejna edycja konkursu EDUeko na najbardziej ekologiczne przedszkole w Krakowie i okolicach. Fundatorem nagród i pomysłodawcą konkursu jest Ikea Kraków.

Do konkursu EDUeko przystąpić może każde przedszkole z powiatu krakowskiego, które aktywnie propaguje działania na rzecz środowiska i angażuje się w edukację ekologiczną najmłodszych. Akcja ma inspirować do ekologicznego postępowania zarówno zarządzających placówkami, opiekunów grup, jak i same maluchy. Dlatego zadaniem przedszkoli biorących udział w konkursie jest nie tylko przedstawienie opisu podejmowanych przez nie działań proekologicznych, ale również zaproponowanie konspektu zajęć pod hasłem „Krakowski smog nie jest OK!”. Przedszkolaki natomiast zostaną zaangażowane do przygotowania wspólnej pracy plastycznej, nawiązującej do tego tematu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2013 r.

Zwycięskie przedszkole otrzyma tytuł najbardziej ekologicznego w Krakowie oraz bon zakupowy o wartości 3000 zł na wyposażenie. Kolejne dwie wyróżnione placówki odbiorą bony po 1000 zł. Ponadto grupy przedszkolaków-laureatów z nagrodzonych przedszkoli wezmą udział w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach ekologicznych w Ikea Kraków.

Nagrody przyznane zostaną też w dwóch dodatkowych kategoriach, niezależnych od wyników konkursu głównego. W tzw. „głosowaniu publiczności” pracownicy Ikea Kraków wybiorą cztery najciekawsze ich zdaniem prace plastyczne, za które dzieci otrzymają zabawki z asortymentu Ikea Kraków o łącznej wartości 1000 zł. Nagrodzeni zostaną również autorzy trzech najlepszych konspektów zajęć nawiązujących do hasła „Krakowski smog nie jest OK!”.

III edycja konkursu EDUeko dla krakowskich przedszkoli

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×