Tu jesteś:

Śląska impreza w Agorze Bytom

Występy muzyczne, kabarety, dyktando, regionalne przysmaki. W najbliższą sobotę w Agorze Bytom po raz kolejny będzie okazja fajrować po Śląsku. Dobrą zabawę zagwarantują m.in. Gienek Stoll, Marian Makuła i gwiazda imprezy - Joanna Bartel. Impreza Na Ślonsko Nuta odbędzie się w sobotę, 11 maja, od godz. 14 do 19.

"Na Ślonsko Nuta" to jedna z najpopularniejszych imprez promujących śląskość w Bytomiu. Od trzech lat przyciąga setki mieszkańców zainteresowanych szeroko pojętą kulturą Górnego Śląska, jego gwarą, muzyką, a nawet kuchnią. W ramach tegorocznych obchodów zaplanowano liczne atrakcje. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 14.00, poprowadzi znana śląska artystka kabaretowa - Inga Papkala. O godz. 15 startuje śląskie dyktando, które będzie się składać z dwóch etapów. W pierwszym z nich łumaczyć będzie trzeba ze śląskiego na polski, natomiast w drugim - z polskiego na śląski. Na najbieglejszych w trudnej sztuce władania gwarą czekają atrakcyjne nagrody. Całość poprowadzi charyzmatyczny artysta kabaretowy, współzałożyciel kabaretu Rak - Marian Makula.W tym roku Agorę Bytom odwiedzą jak zawsze znani i lubiani goście. Ze swoimi skeczami zaprezentują się Gienek Stoll, który występował w regionalnym programie telewizyjnym "Sobota w Bytkowie" i wspomniany Marian Makula. Wystąpi też Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku i zespołu Ligocianie. Gwiazdą imprezy będzie znana i lubiana Andzia ze "Świętej Wojny", czyli Joanna Bartel. Jej występ już o godzinie 17.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×