Tu jesteś:

Świąteczne atrakcje w Magnolia Park

Domek Mikołaja

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu przygotowało dla swoich klientów liczne atrakcje oraz piękne świąteczne dekoracje.

Już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia 2011 roku, o godzinie 12:00 do galerii przyjedzie Święty Mikołaj, który zamieszka w specjalnie przygotowanym dla niego domku w strefie gastronomicznej. Domek będzie można odwiedzać aż do czwartku, 22 grudnia, do godziny 20:00. Dodatkowo, w dniach od 12 do 23 grudnia na Placu Odrzańskim naprzeciwko sklepu SMYK funkcjonować będzie Lodowisko Wyobraźni, specjalna strefa gier i zabaw z motywami zimowymi, w której rodzice będą mogli nieodpłatnie zostawić swoje dzieci pod opieką doświadczonych animatorów na czas świątecznych zakupów. Na Lodowisku Wyobraźni mogą przebywać dzieci w wieku od 3 do 15 lat.

Domek Świętego Mikołaja to jedna z największych atrakcji, jakie centrum handlowe Magnolia Park przygotowało w tym roku dla swoich klientów, szczególnie tych najmłodszych. Wszystkie dzieci będą mogły fotografować się ze Świętym Mikołajem od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-20:00 oraz w weekendy od godziny 12:00 do 20:00. Dodatkowo, w domku zostaną wydzielone dwa kąciki, gdzie gości przyjmować będą pomocnicy Świętego Mikołaja. W lewym skrzydle znajdzie się kącik plastyczny, w którym dzieci będą mogły malować, rysować i tworzyć ozdoby choinkowe. Natomiast w prawym skrzydle zlokalizowany będzie kącik świąteczny, w którym będą one mogły przygotować kartkę do Świętego Mikołaja. Najładniejsze i najciekawsze kartki zostaną nagrodzone, a zwycięzcy wyłaniani będą w weekendy.

Magnolia Park nie zapomniała także o rodzicach, którzy już od 12 grudnia będą mogli na czas zakupów nieodpłatnie pozostawić swoje dzieci na Lodowisku Wyobraźni. Lodowisko Wyobraźni to specjalnie przygotowana strefa, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w interaktywnych zabawach nakierowanych na rozwijanie ich zainteresowań, uzdolnień i talentów, prowadzonych przez doświadczonych animatorów. Do aranżacji placu wykorzystane zostaną elementy nawiązujące do okresu zimowego – nie zabraknie bałwana i śnieżnych kul, a lodowy tunel czy igloo z pewnością będą stanowiły dużą atrakcję dla najmłodszych. Lodowisko Wyobraźni będzie otwarte od poniedziałku do czwartku w godzinach 15:00-20:00 oraz od piątku do niedzieli między 13:00
a 20:00.

- Wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic zapraszamy na świąteczne zakupy do Magnolia Park. Nasi najemcy przygotowali liczne atrakcyjne promocje i z pewnością każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie i swoich bliskich. Nie zapomnieliśmy także o naszych najmłodszych klientach. W tym roku mamy dla nich wyjątkową niespodziankę – Święty Mikołaj zamieszka w naszym centrum handlowym aż na 19 dni, dzięki czemu każdy będzie mógł się z nim spotkać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Oprócz przygotowanych dla klientów atrakcji, centrum handlowe Magnolia Park zostało udekorowane tradycyjnymi świątecznymi ozdobami.  Na dekorację wnętrza galerii składają się: 122 choinki (w tym dwie duże – 8- i 11-metrowa), 160 świecących kwiatów magnolii oraz 35 elementów podwieszanych. Łącznie zainstalowano 200 tysięcy punktów świetlnych. Dodatkowo, co dwie godziny na 11-metrowej choince, znajdującej się na Placu Niebiańskim, odbywa się Multidekor Light & Sound Show, specjalnie zaaranżowany pokaz świetlno-muzyczny. Animacja wykorzystuje 64 elementy umieszczone na choince, które sterowane są w rytm odgrywanej muzyki. Natomiast dekoracja zewnętrza Magnolia Park składa się z imponującej 11-metrowej choinki ze świetlnych kręgów, świetlnej fontanny oraz ośmiu drzew z 50 tysiącami punktów świetlnych. Cała dekoracja zewnętrzna obejmuje łącznie 120 tysięcy punktów świetlnych. Pomimo wykorzystania tak dużej ilości światła, iluminacja jest bardzo energooszczędna ze względu na wykorzystanie najnowocześniejszej technologii LED. Oświetlenie wewnętrzne zużywa jedynie 23 kW, natomiast oświetlenie zewnętrzne tylko 10 kW. Diody LED umożliwiają nie tylko znaczną oszczędność zużywanej energii, ale także zapewniają bardzo długi czas użytkowania, aż do ok. 100 tysięcy godzin.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×