Tu jesteś:

Tajemnice Podwodnego Świata w Focus Mall Bydgoszcz

Galeria Focus Mall Bydgoszcz  zaprasza w dniach 19.07 – 01.08.2012 na wystawę „Tajemnice Podwodnego Świata”.  Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

Zwiedzanie rozpoczyna się od „Batyskafu” w którym dzieci zakładają kombinezony wzorowane na kombinezonach do nurkowania. Tam też rozpoczyna się profesjonalna odprawa przed ekspedycją. Druga stacja to „Rafa koralowa i głębiny”. Specjalnie stworzona narracja, bogactwo dźwięków oraz magia płynąca z obrazu oprowadzą dzieci po zakamarkach rafy koralowej i oceanicznych głębinach. Następną stacją jest „Tajemnica wraku Mary Rose 1545”. Prezentuje ona stylizowane wnętrze flagowego statku angielskiego króla Henryka VIII. „Mary Rose”, zatopionego w 1545 r. u wybrzeży  Anglii. Wydobyty w latach 80 XX w. wrak pozwolił na wierne odtworzenie życia na XVI w. okręcie. Uczestnicy wystawy wchodzą do makiety w kształcie zatopionego statku, odwróconego do góry dnem. Stacja czwarta to Quiz. Sprawdzenie wiedzy odbywa się w lekkiej i przystępnej formule. Dzieci odpowiadają na trzy zagadki nawiązujące do trzech stacji, a każdy uczestnik zdobywa dyplom Odkrywcy Tajemnic Podwodnego Świata.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×