Tu jesteś:

Targi Edukacyjne w Galerii Jurajskiej

Targi Edukacyjne w Galerii Jurajskiej

Targi Edukacyjne w Galerii Jurajskiej

W najbliższy piątek i sobotę, w  Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbędą się Targi Edukacyjne. Swoją ofertę zaprezentują uczelnie wyższe i szkoły policealne z regionu śląskiego.

Udział w Targach Edukacyjnych w Częstochowie potwierdziły następujące uczelnie wyższe: Politechnika Częstochowska, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Opolska, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz University of Management. Wśród szkół policealnych swoją ofertę zaprezentują: Szkoła Cosinus, ŻAK Centrum Nauki i Biznesu, oraz PiKar z Częstochowy.

W programie targów znalazła się również część artystyczna, z pokazami i konkursami. Studenci Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie zaprezentują swoje umiejętności malarskie. W trakcie targów odbędzie się również międzyszkolny turniej gry w piłkarzyki.

Targi w Galerii Jurajskiej  dostępne będą dla odwiedzających w piątek i sobotę (1 i 2 marca) w godzinach od 10:00 do 22:00.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×