Tu jesteś:

Targi pracy w Agorze Bytom

Targi pracy w Agorze Bytom

Chciałbyś wrócić do zawodu? Pracujesz, ale nadal poszukujesz nowych szans? A może chcesz poznać lepiej przyszłego pracodawcę? 24 kwietnia w Agorze Bytom odbędą się na Targi Pracy, na których można będzie dowiedzieć się więcej na temat możliwości zatrudnienia. Udział w targach jest bezpłatny.

Spotkania z pracodawcami, które odbędą się na trzecim poziomie galerii, są inicjatywą dwóch Powiatowych Urzędów Pracy: w Bytomiu oraz Tarnowskich Górach. Swoją ofertę kierują one zarówno do osób aktywnie poszukujących pracy, jak i tych, którzy chcieliby się przekwalifikować lub poznać możliwości współpracy ze strony przyszłych pracodawców.
- Na Targi Pracy zapraszamy zarówno osoby pozostające bez stałego zatrudnienia, jak i wszystkich, którzy są szeroko zainteresowani rynkiem pracy. Podczas tegorocznej edycji zaprezentuje się ok. 70 firm z różnych branż m.in. handlowej, technicznej, budowlanej i finansowej – mówi Aleksandra Rakowska z Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu. Jak dodaje, ta cykliczna inicjatywa pozwala przełamać dystans pojawiający się pomiędzy firmami a potencjalnymi pracownikami. W tym roku spotkania odbędą się pod hasłem „Świadomie do celu”.
Targi Pracy potrwają jeden dzień. Stoiska pracodawców można odwiedzać w godzinach 10-13. Honorowy patronat nad wydarzeniem w Agorze Bytom objął Prezydent Bytomia – Damian Bartyla oraz Starosta Tarnogórski – Lucyna Ekkert.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×