Tu jesteś:

Tradycyjne baby wielkanocne w Magnolia Park

Tradycyjne baby wielkanocne w Magnolia Park

Tradycyjne baby wielkanocne w Magnolia Park

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy CH Magnolia Park przygotowało dla swoich klientów świąteczne ciasta i konkurs. Wrocławskie centrum handlowe zaprasza na wielkanocne atrakcje w najbliższy weekend, 23 i 24 marca.

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy Magnolia Park przygotowała na sobotę akcję świąteczną. Centrum handlowe zamówiło dla swoich klientów 500 tradycyjnych bab wielkanocnych – zostaną one rozdane osobom, które w tym dniu zrobią w Magnolii zakupy za minimum 50 zł i zgłoszą się z paragonem do punktu przy scenie ulokowanej w okolicach strefy restauracyjnej. Co więcej, w niektórych babach wielkanocnych ukryte będą pisanki z kuponami na nagrody w postaci sprzętu AGD ufundowanego przez Magnolia Park. Szczęśliwi znalazcy pisanek będą mogli odebrać swojej nagrody również przy scenie. Rozdawanie bab wielkanocnych rozpocznie się o godzinie 13:00, ale paragon może być z wcześniejszej godziny – byle tylko datowany był na 23 marca. Akcja potrwa do godziny 18:00 lub do wyczerpania zapasu bab. Tego dnia na scenie przy strefie restauracyjnej będą się także odbywały konkursy o tematyce wielkanocnej dla dzieci i rodzin, w których nagrodami będą upominki od sklepów z CH Magnolia Park.

 

W Niedzielę Palmową, 24 marca, centrum handlowe będzie gościło wyjazdowe studio Radia Wrocław. Już od południa Małgorzata Mejeran-Kokott poprowadzi program na żywo ze studia w Magnolia Park. Tematem będą polskie tradycje wielkanocne, a do udziału w programie zostaną zaproszeni mieszkańcy Wrocławia. Wystąpią w nim również artyści i twórcy sztuki ludowej. Dziennikarka zaprosi wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania znanych piosenek ludowych, a towarzyszyć im będą zespoły folklorystyczne w koncertach na żywo. Na scenie w strojach regionalnych, przy akompaniamencie tradycyjnych instrumentów muzycznych, zaprezentują się przed publicznością zespoły, laureaci Listy Przebojów Ludowych Radia Wrocław: Skrzynczanki, Karkonosze i Leszczynki. Program Radia Wrocław przypomni zapomniane tradycje i obrzędy wielkanocne. Dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych, a pod okiem uznanego florysty Marka Kucharskiego, będą też miały możliwość własnoręcznego wykonania palmy wielkanocnej. Będzie można również nauczyć się jak z pomysłem przystroić świąteczny koszyk. Dla najmłodszych przewidziane są konkursy i zabawy, w których do wygrania będzie mnóstwo nagród. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 17:00.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×