Tu jesteś:

W CH FORUM zgasną światła

Już po raz drugi Centrum Handlowe FORUM Gliwice (ul. Lipowa 1) włącza się do ogólnoświa­towej akcji Godzina dla Ziemi.

W ramach akcji w centrum zgaśnie blisko 2 000 halogenów, pełniących głównie funkcje dekoracyjne, a także znaczną część iluminacji fasady budynku.

Chętnie wyłączylibyśmy na godzinę światło w całym obiekcie, aleto niemożliwe z uwagi na bezpieczeństwo klientów i porę zamknięcia sklepów, tj. godz.21.00 – wyjaśnia Agnieszka Mielcarz, dyrektor CH FORUM z ramienia Avestus Real Estate.

Godzina dla Ziemi to największa globalna inicjatywa społeczna zainspirowana przez
organizację ekologiczną WWF. Osoby prywatne, firmy, rządy oraz organizacje na całym świecie są zapraszane do zgaszenia światła na symboliczną godzinę, aby tym samym zamanifestować swoje zaangażowanie w działania na rzecz Ziemi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×