Tu jesteś:

Wiosenna Loteria w piotrkowskim Focus Mall

Plakat Wiosennej Loterii w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim

W piątek 26 kwietnia w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie się Wiosenna Loteria. Zabawa potrwa 4 tygodnie, a jej wielki finał odbędzie się 25 maja. Do wygrania jest 7 nagród pieniężnych: pierwsza to 10 tys. zł, następna wylosowana osoba otrzyma 5 tys. zł, kolejne pięć po 1 tys. zł. Przewidziane jest także 500 nagród niespodzianek do natychmiastowego odbioru.

Aby wziąć udział w loterii wystarczy w dniach 26 kwietnia - 25 maja tego roku zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym na terenie galerii Focus Mall. Następnie należy zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, który będzie znajdował się obok fontanny na parterze galerii. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon - zdrapkę z trzema srebrnymi polami. Jeśli po usunięciu z nich farby pojawia się trzy takie same rysunki, będzie to oznaczało wygranie jednego z 500 upominków natychmiastowych. Tę wygraną będzie można odebrać od razu. Aby grać o nagrody główne, należy na kuponie wpisać swoje dane i wrzucić go do urny. Warunkiem otrzymania nagrody finansowej jest obecność w czasie losowania 25 maja 2013 roku i okazanie dowodu tożsamości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×