Tu jesteś:

Wiosenna edycja magazynu Galerii Wisła

Wiosenna edycja magazynu Galerii Wisła

Wiosenna edycja magazynu Galerii Wisła

Nowy numer „Trendy by Wisła” jest już dostępny.

Magazyn „Trendy by Wisła” prezentuje najnowsze trendy, zawiera również przegląd najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Płocku.

Kolejna edycja magazynu wydawanego na zlecenie Galerii Wisła trafiła do kolportażu 18 marca. Magazyn wychodzi w nakładzie 60 tys. egzemplarzy. Dystrybucja jest prowadzona poprzez kolportaż bezpośredni, a z elektroniczną wersją magazynu można się zapoznać na stronie internetowej centrum oraz na fanpage’u na Facebooku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×