Tu jesteś:

Wystawa „Piotrków i Piotrkowianie” w Focus Mall

Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski

Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza na wystawę „Piotrków i Piotrkowianie AD 795”. Będzie ona prezentowana od 11 do 25 maja w godzinach pracy galerii w reprezentacyjnej części obok fontanny.

Wystawa składa się z 30 zdjęć, na których uwiecznieni zostali piotrkowianie, ich codzienne życie oraz plenery miasta. Wystawa w Focus Mall powstała w ramach projektu artystycznego „Piotrków 800”. Jego nazwa nawiązuje do obchodów 800 –lecia miasta. Wystawy organizowane są cyklicznie od dwóch lat.  Zdjęcia pokazywane podczas nich stworzą album-portret miasta i czasów, w których żyjemy. Jego pomysłodawcą i realizatorem jest Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Cztery. Autorami zdjęć są członkowie Towarzystwa: Jacek Goska, Dariusz Kołek, Monika Kołodziejczyk, Wiesław Kowalski, Przemysław Kurowski, Tomasz Lenarczyk, Sławomir Mielczarek, Artur Stępień, Jacek Szewczyk, Marcin Wężyk, Aleksandra Wojtania, Jacek Wolandi i Sylwester Wójcik.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×