Tu jesteś:

Wystawa pokonkursowa w Galerii Wisła

Do końca maja w Galerii Wisła w Płocku można oglądać wystawę złożoną z wybranych prac zgłoszonych do ogólnoszkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.

Ekspozycja rozlokowana jest na pierwszym piętrze galerii, w okolicy Wieży Zegarowej. Uchwałą Rady Miasta Płocka rok 2012 ogłoszono Rokiem Władysława Broniewskiego. Rada Pedagogiczna Miejskiego Przedszkola Nr 34 w Płocku postanowiła włączyć się w obchody i ogłosiła konkurs plastyczny na ilustracje do fragmentu wiersza Władysława Broniewskiego pt. „Mazowsze”. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Władysława Broniewskiego, zachęcanie do samodzielnego czytania poezji i prezentacja możliwości twórczych dzieci. Konkurs był adresowany do uczniów klas I-III Szkół Podstawowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Artykuły

Wydarzenia

Większy sklep Big Star w Focus Mall Piotrków Trybunalski

W poniedziałek 15 grudnia br. firma Big Star Limited, właściciel Big Star polskiej sieci sklepów z odzieżą,otworzył nowy powiększony sklep w Focus Mall Piotrków Trybunalski.

Wydarzenia

Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

Wydarzenia

Ruszył sklep internetowy Sephora

Sklep internetowy Sephora dostępny pod adresem www.sephora.pl.

Moda damska

Solar

Pod marką Solar sprzedawane są autorskie kolekcje odzieży damskiej oraz akcesoriów odzieżowych (torebki, paski, czapki, kapelusze, chusty, szaliki, rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne, parasolki oraz biżuteria). Kolekcje marki tworzone są z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, młodych duchem, dbających o swój wygląd, ceniących elegancję z odrobiną ekstrawagancji.

Moda damska

Ochnik

Ochnik jest liderem na rynku polskim w projektowaniu i sprzedaży odzieży skórzanej.

Moda damska

Promod

Międzynarodowa sieć odzieżowa.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×