Wiosenne smaki i promocje w kawiarniach Starbucks

Płatki crunchy z pomarańczą i czekoladą

Płatki crunchy z pomarańczą i czekoladą

Starbucks ogłasza wiosenne promocje, a od 1 kwietnia w kawiarniach sieci pojawią się nowe propozycje śniadaniowe. Ponadto do 6 maja w ofercie znajdować się będzie kawa Tribute Blend.

Śniadaniowe propozycje Starbucks na wiosnę to płatki owsiane z jabłkiem i cynamonem, zalanych wodą lub mlekiem, płatki crunchy z pomarańczą i czekoladą, podane z jogurtem lub gorącym mlekiem oraz cztery rodzaje ciabatt.

W wiosennej ofercie Starbucks znajduje się także nowe ciasto włoskie tiramisu. Zestaw grande latte oraz tiramisu do 6 maja jest dostępny w kawiarniach Starbucks w promocyjnej cenie 15,90 zł. A 21 marca przy zakupie Caramel Macchiato drugą taką kawę klienci otrzymają za pół ceny.

Tribute Blend to mieszanka łącząca w sobie cztery rodzaje ziaren pochodzących ze wszystkich regionów uprawy kawy na świecie – Ameryki Południowej, Afryki oraz regionu Azji i Pacyfiku. Korzenny i ziemisty aromat kawy z Sumatry oraz ziarna z Etiopii o jagodowych i wiśniowych nutach komponują się z orzechowym smakiem kaw z Papui Nowej Gwinei i Kolumbii. Tribute Blend będzie dostępne w kawiarniach Starbucks do 6 maja.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.