Sam Webb twarzą męskiej kolekcji Reserved na nowy sezon

Sam Webb to twarz męskiej kolekcji Reserved jesień / zima 2013-14. Model regularnie pracuje dla takich nazwisk jak Dolce & Gabbana, pojawia się w edytorialach i na okładkach znanych magazynów, jak np. Vougue Italia czy Love Magazine. Dla Reserved Sam Webb zaprezentował dwie linie: Office oraz Street Fashion. Sesja zdjęciowa, której głównym fotografem był Mateusz Stankiewicz, miała miejsce w industrialnym otoczeniu edynburskiej stoczni oraz na ulicach miasta i jego okolic.

Silent City to, bazujący głównie na czerni i szarościach, trend przedstawiający nowoczesną elegancję w garniturach. Na tle metalowych konstrukcji oraz surowych przestrzeni stoczniowych ukazana została pełna wizja linii Office. Proste i minimalistyczne propozycje garniturów i płaszczy, które charakteryzują się bardzo dopracowanym detalem. Ważnym elementem tych eleganckich sylwetek jest klasyczna biała koszula. Inspiracją do trendu Rustic Workwear jest mężczyzna żyjący na pograniczu miasta i natury. Kluczowym elementem trendu są swetry o różnorodnych fakturach i splotach, a w kolekcji pojawia się ciepła, naturalna paleta barw inspirowana kolorami ziemi. Pikowane kurtki oraz vesty, pozwalają na stworzenie warstwowej sylwetki, bardzo ważnej dla tego tematu.

Sam Webb świetnie się wpasował w klimat edynburskich ulic i otaczających ich terenów szkockiej natury. W duecie z fotografem Mateuszem Stankiewiczem wykonali pracę, której efekty świetnie odzwierciedlają wizję projektantów Reserved.  

Sam Webb twarzą męskiej kolekcji Reserved na nowy sezon

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.