Finał konkursu w Centrum Handlowym Aura

W Mikołajki w olsztyńskim centrum handlowym Aura zakończyła się największa loteria w historii tego miasta – nagrodą główną był 56 metrowy apartament zlokalizowany w pobliżu zabytkowej starówki.

57 000 kuponów w urnie o wartości 5 7000 000 zł, 35 000 odwiedzin w dzień finału oraz 8000 osób uczestniczących w samym losowaniu – te liczby najlepiej obrazują przebieg i zakończenie loterii, która przez 10 tygodni trwała w centrum handlowym Aura Centrum Olsztyna. Apartament o wartości 350 000 zł przypadł w jawnym losowaniu szczęśliwej finalistce, która wrzuciła do urny tylko jeden kupon. Finał loterii Aury zdominował w grudniu wszystkie olsztyńskie wydarzenia i był wiodącym tematem rozmów mieszkańców Olsztyna zarówno przed, jak i po jej rozstrzygnięciu.

„Podając wyniki loterii i jej finału warto dać punkt odniesienia - największy event tego lata, który odbył się na olsztyńskiej plaży miejskiej, wypełniony koncertami i atrakcjami, zgromadził w sumie, przez 3 dni trwania, około 10 000 osób, a koszt jego zorganizowania był dwa razy większy niż budżet naszej loterii. Myślę, że tak wielki sukces wynika z właściwego doboru nagrody – znaczna część klientów Aury Centrum Olsztyna, to osoby między 25. a 40. rokiem życia, a dla nich wizja własnego, eleganckiego lokum jest szczególnie atrakcyjna. Nie bez znaczenia był też moment zorganizowania loterii – w Olsztynie zmieniała się sytuacja rynkowa i nasi klienci oczekiwali od odważnych i nowatorskich posunięć” – mówi Dominik Piwek, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Balmain Property Management, firmie zarządzającej Aura Centrum Olsztyna.

Loteria wpłynęła także na obroty w centrum i wyniki finansowe osiągane przez najemców. Jej przeprowadzenie zbiegło się z niezależnymi zrealizowanymi przez  międzynarodową agencję badania rynku Millward and Brown, z których wynika, że wszyscy najemcy Aura Centrum badani przez tę agencję chcieliby kontynuować współpracę z tym centrum handlowym w przyszłym roku.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.