Focus Mall Zielona Góra: wiosenny pokaz mody

Wiosna na wybiegu w FM Zielona Góra

Wiosna na wybiegu w FM Zielona Góra

Trendy na nadchodzący sezon zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia Wiosna na wybiegu, które odbędzie się 9 marca, w godzinach 14-19 w zielonogórskim CH Focus Mall.

W czasie wydarzenia będzie można skorzystać z porad ekspertów (makijażystów, fryzjerów, dietetyka) oraz przejść stylową metamorfozę. Jej efekty zostaną utrwalone na pamiątkowych fotografiach. Pokaz mody poprowadzą Katarzyna Zielińska oraz Piotr Kędzierski.

Ponadto w dniach od 4 do 8 marca przeprowadzony zostanie konkurs, w którym będzie można wygrać pięć bonów o wartości 500 zł na zakupy w galerii. Aby zdobyć nagrodę należy wydać co najmniej 50 zł, w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w galerii Focus Mall Zielona Góra. Następnie trzeba zgłosić się w godzinach 15.00-20.00 do Punktu Obsługi Konkursu. Po okazaniu paragonu należy oszacować łączną wartość ubrań i dodatków, w jakie zostały ubrane trzy manekiny znajdujące się w punkcie. Codziennie wygra jedna osoba, która poda kwotę najbliższą rzeczywistej wartości prezentowanych rzeczy. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wydarzenia Wiosna na wybiegu, 9 marca o godzinie 16.00. Warunkiem odebrania bonu jest obecność w czasie ogłaszania wyników oraz okazanie dowodu tożsamości. Regulamin konkursu dostępny jest w Punkcie Obsługi Konkursu.

Wiosna na wybiegu w FM Zielona Góra

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.